Web Wifi IT

                                      Web, webdesign  
Informačné technológie 
Počítačové siete
Digitalne riešenia, automatizácia

 

  Potrebujete web, mať spojenie, nestratiť data?

                                                                                    Vieme nájsť riešenie.

 

Potrebujete web? Potrebujete pokrytie kancelárie, domovu, firmy wifi signálom, počítačovou sieťou?

Zálohovanie dát, zálohovanie pri výpadku elektriny, modemy, switche, routre, firemný web.

Hľadáte riešenie. Obráťte sa na odborníkov.

Nenechajte sa zaskočiť! Buďte pripravený.

 

Aký má význam internet a digitalizácia pre život človeka?

Žijeme v časoch technológii. Našu civilizáciu udržuje v pohybe energia, a informácie.

  Internet, počítačové siete, informačné technológie, automatizácia, digitalizácia, energetika, priemysel, doprava aj domácnosti sú navzájom prepojené a na sebe závislé. Dnes jedno nefunguje bez druhého. Všetky oblasti nášho života sú riadene tokom dát, v pohybe ich udržiava elektrická energia. Vysoký stupeň automatizácie potrebuje elektrinu aj dátovú komunikáciu. Bez elektriny nejdú počítače, servery, routre, switche, modemy. Informačné technológie (IT).Výpadok jedného segmentu ochromí aj tie ďalšie. Nenechajte sa zaskočiť! Buďte pripravený. Väčšina s nás si denne sada k počítaču, berie do ruky mobilný telefón. Kto s vás a do akej hĺbky si uvedomujeme čo všetko sa za tým všetkým skrýva! Podzemie našich mestá sú pretkane množstvom káblov. Vzduchom sa šíri more elektromagnetických vĺn z antén.

Čo je to web?

Každý človek sa už stretol s pojmami ako web, internetová stránka, webstránka, blog.

  Internetová stránka sa dá prirovnať stránkam vo worde, ktoré mate uložene v počítači či  tablete. Internetová stránka je uložená na verejnom počítači – serveri.  Môžeme tam ukladať naše texty, obrázky, videa. Na tomto verejnom počítači, nám jeho prevádzkovateľ vyčlení dátový priestor, ktorý si predplatíme.

  Máme  možnosť vytvoriť si vlastnú stránku zadarmo. Zadarmo pre nás znamená, že nič neplatíme. Poskytovateľ domény a webhostingu nám spravidla umiestni na stránku, blog reklamu, ktorá mu tieto prevádzkové náklady a zisk na miesto nás nahradí. Aj energia, údržba, správa niečo stojí. Je na našom zvážení či si chceme platiť vlastný dátový priestor bez cudzích reklám, alebo strpíme nejakú tú reklamu. Ak nepodnikáte, to by vám mohlo stačiť.

  Pre podnikanie je výhodnejšie aj dôveryhodnejšie mať vlastný predplatený priestor bez reklám. Vyhnete sa tak rušivému vplyvu, čo by bolo však horšie, mohla by sa vám stať, že na stránke vášho biznisu, by sa objavila konkurenčná reklama.

Čo je server?

Na rozdiel od vášho počítača server je v činnosti 24 hodín denne, 365 dní v roku. Servery sú zálohované. Zálohuje sa viac serverov vzájomne. Naše data  na servery sú ukladane na viacerých hardiskoch a viacerých počítačoch. V prípade poruchy, sa naše data nestratia. Aj v prípade poruchy, by ste to ako užívateľ nemali spoznať. Technik poruchu odstráni a údaje sa opäť zálohujú. Zálohované nie su len údaje, naše súbory. Zálohované je aj napájanie elektrickou energiou akumulátormi v záložných zdrojoch a dieselovými generátormi.

  Záložne zdroje UPS fungujú podobne ako ten ktorý mate pri počítači doma či v kancelárii. Rozdiel je len v tom, že sú podstatne väčšie. Roky som pracoval vo vývoji. 

Čo je doména?

Je to niečo ako meno vašej webstránky. Toto meno si treba zaregistrovať, pokiaľ chcete vlastnú doménu. Pri registrácii zistite, či už vami zvolená doména je voľna, alebo existuje. Je nám jasne, že nechcete aby pod našim menom sa prezentoval aj niekto iný. Môže sa stať že  niekto ma rovnaké meno. Má však inú príponu .com .sk .cz Aj to si treba overiť, či je rovnaká doména pod inou príponou.

Viete čo je webstránka, doména, webhosting? Už viete.

Pýtate sa ako web vytvoriť?  My to vieme. Pomôžeme aj Vám.

 

Tvorba web stránky 40 – 100 €  bez DPH 

Spravovanie web stránky podľa náročnosti 100 – 400 € / ročne bez DPH

Webhosting  vám vieme zabezpečiť. ( od 20 – 150 € bez DPH ) + e-mail.

Ďalšie služby podľa dohody. Ceny za tieto služby, zľavy je možne dojednať.

(e-shopy zatiaľ nerobíme – robíme len to čo dobré vieme).

Ceny za realizáciu počítačových sieti, IT riešenia, vybavenia závisí od veľkosti projektu, nárokov zákazníka, rozsahu služby a dodávky. Škála možnosti je veľká.

 

 Viete čo je webhosting, doména? My to vieme. Zabezpečíme.

Informujte sa o službách a možnostiach na info@promartin.com

V prípade pravidelnej spolupráci je možné dohodnúť si zľavy.

Vytvoriť výhodnú ponuku, dosiahnuť vašu spokojnosť , dôvera je náš cieľ.